Novinky

13.01.2016

Nové webové stránky

Připravili jsme si pro Vás nové webové stránky s mnoha informacemi nejen o našich produktech.

Na nových stránkách najdete mnoho informací o námi vyráběných produktech a mnoho dalšího. To vše s novým čistým vzhledem a hlavně responzivně. To znamená že nebudete mít problém si naše stránky zobrazit na mobilu či tabletu.

13.11.2015

ARCO Industriál

čisticí krémová pasta

Tekutý krém s abrazivem se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. ARCO Industriál je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Mezi povrchy, které krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, kreamika, plast, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších. Jeho použití je velmi jednoduché.

11.11.2015

NEOCAL

Vysoce účinný odvápňovač.

Kvalitní odvápňovač navržen pro použití u všech typů kávovarů, rychlovarných konvic, presovarů a ostatních přístrojů na porcovanou kávu.

16.02.2015

ZEVA UNI

ZEVA UNI

NOVÝ BEZFOSFÁTOVÝ UNIVERZÁLNÍ PRACÍ PROSTŘEDEK.

Bezfosfátový univerzální prací prostředek pro praní prádla při teplotách 40-95°C. Prostředek je určen pro praní všech typů tkanin kromě vlny a přírodního hedvábí v oblasti profesionálního praní a praní v domácnosti. Dávkuje se ručně nebo automatickými dávkovači. Nelze jej použít pro praní textilií, u nichž je zakázáno užití optických zjasňovacích prostředků při údržbě.

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod

O nás

Výrobní program

Sortiment

Kontakty

Služby

Novinky

Technické listy

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001