KONTAKTY

MPD plus, s.r.o.

Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník
Česká Republika

Tel. ústředna:  +420 313 513 961
Fax: +420 313 519 977
E-mail: firma@mpd.cz

IČO: 47549637

DIČ: CZ47549637

GPS: 50°5‘51.817‘‘N, 13°44‘40.158‘‘E

Spisová značka:C 21382 vedená u RS v Praze, zapsaná dne 21.06.1993

 

Střediska

Laboratoř Telefon+ 420 313 250 055
Jan Trčka ml. Email trcka.j@mpd.cz Telefon+420 313 250 045 Mobil+420 606 644 757
Provoz
Petra Karbanová Emailsklad@mpd.cz Telefon+420 313 250 052 Fax +420 313 512 834
Expedice
Dagmar Gebhartová Emailsklad@mpd.cz Telefon+420 313 250 052 Fax+420 313 512 834
Expedice

Management

Ing. Zdeněk Fišer Emailfiser.z@mpd.cz Telefon+420 313 250 046 Mobil+420 606 648 049
Jednatel
Jiří Kepl Emailkepl.j@mpd.cz Telefon+420 313 250 043 Mobil+420 602 317 228
Technický ředitel
Ing. Kateřina Abrahámová Emailabrahamova.k@mpd.cz Telefon+420 313 250 048 Mobil+420 603 467 336
Obchodní manažer (dlouhodobě v pracovní neschopnosti)
Ing. Lenka Škvorová Emailskvorova.l@mpd.cz Telefon+420 313 250 044 Mobil+420 725 864 790
Manažer kvality
Naděžda Herinková Emailherinkova.n@mpd.cz Telefon+420 313 250 040 Mobil+420 606 648 603
Ekonom

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod

O nás

Výrobní program

Sortiment

Kontakty

Služby

Novinky

Technické listy

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001